Maisto papildai

ALL STARS yra gerai žinomi dėl savo nuostatų gaminti tik aukštos kokybės produktus šiandieninėje labai diskutuotinoje sporto mitybos rinkoje. Išskirtinės aukštos kokybės žaliavos yra naudojamos gaminant visus produktus – kurie skirti efektyviai sporto mitybai. Įvairios produktų rūšys yra ištirtos mitybos specialistų ir visiškai atitinka Vokietijos ir Europos įstatymų maistui direktyvas. Produktai yra sertifikuoti dopingo prevencijos centre Vokietijoje. Naudodami ALL Stars produktus Jūs galite būti tikri, kad gausite kokybišką produktą, kuris atitinka Jūsų aukštus poreikius. Nuosavas produktų tyrimų departamentas garantuoja novatoriškus maisto papildus – naujausius mokslo atradimus.

Amino 12000, 18 but

Paprastas ir greitas skystų amino rūgščių pateikimas.

12000mg amino rūgščių buteliuke.

Kiekvienas sportininkas, užsiimdamas intensyvia fizine veikla, sunaudoja didelius energijos kiekius. Paprastai ši energija priklauso nuo angliavandenių suvartojimo. Kai tik angliavandenių atsargos ( glikogenas ) raumenyse ir kepenyse išsenka, organizmas pradeda naudoti amino rūgštis energijos gamybai. Tam, kad išvengti raumens audinio irimo ( katabolizmo ), sunaudotos amino rūgštys turi būti atstatytos. Optimalus aukštos kokybės amino rūgščių pateikimas gali pagerinti regeneraciją po sekinančių treniruočių ir palaikyti raumens augimą.

BCAA 2500, 150 tab

BCAA turi didelį kiekį šakotos grandinės amino rūgščių ( L-leucinas, L-valinas, L-izoleucinas), laisvoje formoje. Šios amino rūgštys pagerina regeneraciją po intensyvių treniruočių ir palaiko raumens audinio augimą. ALL STARS BCAA amino rūgštys yra ypač tinkamos naudoti esant mažo kaloringumo mitybai ir greitam pasiruošimui varžyboms.

AMINO PRO, 1 L

Optimalus šių amino rūgščių komplekso pateikimas gali pagerinti regeneraciją po sunkių treniruočių ir palaikyti raumens audinio augimą, padėti išvengti raumens audinio irimo.

AMINO DRINK, 600 g

Šis lengvai paruošiamas amino rūgščių gėrimas tinka intensyvių treniruočių periodu. Suderintas su vitaminais amino rūgštis yra tikslinga vartoti iš karto po treniruotės ir/arba prieš einant miegoti. Geriausiems rezultatams pasiekti amino rūgštys vartojamos šešias savaites.

AMINOTROPIN, 132 tab

Šio papildo sudėtyje esančios antikatabolinės, šakotos grandinės, grynos kristalinės amino rūgštys ( BCAA) pateikiamos daugiau nei 5000 mg vienoje porcijoje tinkamu santykiu. Trumpai apibūdinant, amino rūgščių santykis buvo panaudotas atsižvelgiant į naujausius mokslinius tyrimus, kurie teigia, kad idealus šių amino rūgščių ( L-leucino, L-izoleucino, L-valino) santykis yra 2:1:1. Palyginus su kitomis amino rūgščių tabletėmis, Aminotropin tirpsta labai greitai. Dėka to, organizmas gali gauti labai efektyvias amino rūgštis iš karto po keleto minučių.

WHEY AMINO, 300 kaps.

Laktalbumino hidrolizatas išgautas enziminiu laktalbumino skaidymo būdu. Kapsulėse pateikiamos greitai absorbuojamos amino rūgštys, trumpų grandinių peptidai ir polipeptidai. Idealus maisto papildas optimizuoti nuosavus organizmo atsistatymo procesus, aktyvuoti metabolizmą padidinto baltymų suvartojimo periodu. Sudėtyje nėra purinų, cholesterolio, cukraus ir dirbtinių saldiklių. Sąlyginai aukštas amino rūgščių kiekis kraujyje ( anabolinė fazė) yra pagrindas raumens audinio atstatymui ir augimui.

AMINO 2500, 300 tab

Laktalbumino hidrolizatas išgautas enziminiu laktalbumino skaidymo būdu. Tabletės pagamintos iš greitai absorbuojamų amino rūgščių, trumpų grandinių peptidų ir polipeptidų. Papildas tinka optimizuoti organizmo regeneracijos procesus, aktyvuoti metabolizmą padidinto baltymų suvartojimo periodu. Sudėtyje nėra purinų, cholesterolio, cukraus ir dirbtinių saldiklių.

TRI PLEX XT, 1750 g

Skatina raumens ląstelių didėjimą ir naujo raumens audinio ląstelių susidarymą. Derinys iš trijų aukštos kokybės baltymų : išrūgų baltymų hidrolizato, išrūgų baltymų izolato ir išrūgų baltymų koncentrato teikia azotą reikalingą baltymo sintezei raumens ląstelėje. Ko-faktoriai, tokie kaip insulgenas ir speciali azoto pernešimo sistema, skatina šį procesą ir perneša daugiau amino rūgščių į raumens audinio ląsteles.

ZELL TECH GS, 2000 g

Šis papildas buvo sukurtas atsižvelgiant į svarbius mokslininkų atradimus kreatino tyrimų srityje. Aktyvios substancijos šiame maisto papilde : daugiamolekulinės struktūros kukurūzų krakmolas, d-gliukozės monohidratas ir maltobiozė, kreatino monohidratas, 4-hidroksiizoleucinas, taurinas, chromas, kalis, magnis, kalcis, fosforas ir natris. Kreatinas efektyviai pernešamas į raumens ląsteles, žymiai padidėja jėgos rodikliai atliekant jėgos pratimus, raumens masė per 8 savaites padidėja 4 – 7 kg. Milteliai gerai tirpsta vandenyje, yra puikaus skonio.

L-GLUTAMIN DRINK, 400 g

Specialus derinys iš amino rūgšties L-gliutamino ir maltozės/maltodekstrino pernešimo sistemos. L – gliutaminas yra labai svarbus treniruojantis dideliu intensyvumu, fizinė veikla padidina organizme L-gliutamino poreikį. Jo neįmanoma patenkinti įprastai maitinantis. L-gliutamino trūkumas pasireiškia sulėtėjusiu atsistatymu, padidėjusiu nuovargiu, ardomos raumens audinio ląstelės. Mokslinės studijos parodė, kad L-gliutaminas, vartojamas intensyvių treniruočių periodu, sumažina raumens ląstelių irimą (antikatabolinis efektas). Maltozė/maltodekstrinas padeda greičiau ir daugiau L-gliutamino pernešti į raumens ląsteles. Jis taip pat pagerina vandens apykaitą raumens ląstelėje ir padidina ląstelės tūrį.

TRI PLEX XT + ZELL TECH GS + L-GLUTAMIN DRINK ( 4150 g )

Šis maisto papildų derinys buvo specialiai sukurtas naudoti raumens masės auginimo periodu profesionaliems sportininkams. Net kultūrizmo ir kūno rengybos atletai su kelerių metų treniruočių patirtimi praneša apie žymų, pastebimą progresą. Šio maisto papildų derinio sinerginis efektas įtakoja geresnius rezultatus negu vartojant šiuos produktus atskirai.

L-GLUTAMIN KAPSULĖS, 60 kaps.

Grynas L-gliutaminas kapsulėse. Kultūrizmo ir jėgos sporto šakų atletams ši amino rūgštis yra labai svarbi intensyvių ir sunkių treniruočių periodu. Mokslinės studijos parodė, kad amino rūgštis L-gliutaminas sumažina nuovargio ir persitreniravimo reiškinius intensyviai treniruojantis.

CREATIN PUR, 500 g

Aukštos kokybės, susmulkintas iki mikrodalelių kreatino monohidratas, europinės kilmės. Dėl jėgos padidėjimo efekto, atliekant jėgos didinimo pratimus, kreatino monohidratas yra labiausiai populiarus ir pasaulyje dažniausiai naudojamas maisto papildas. Kreatino monohidratas padidina vandens kiekį raumeniniame audinyje ir taip sudaro vieną svarbiausių sąlygų baltymų sintezei po fizinių krūvių.

CREATIN KAPSULĖS, 250 kaps

Kaip žinome, kreatino fosfatas ( KF) teikia greitą energiją raumenyse esant fizinei veiklai. Mokslinės studijos parodė jėgos padidėjimą naudojant kreatino monohidratą jau 1995.

Written by

Komentavimo galimybė išjungta.