Druskininkų PUMA pusmaratonis

Druskininkuose praūžė „Druskininkų Puma pusmaratonio“ bėgimo šventė. Jau nuo ankstaus
ryto vyko dalyvių registracija, varžybų atidarymas paskelbas apie 11 valandą. Pusmaratonio
trasa driekėsi vienu gražiausių Lietuvos mišku – Druskininkų nacionalinio parko mišku, prie pat
didžiausios Lietuvos upės – Nemuno ir Druskininkų ežerų. Renginyje buvo daug smagių naujovių,
skirtų ne tik profesionalams, bet ir mėgėjams, aktyvioms šeimoms bei mažiesiems bėgikams.

Jau tradiciniu tampantis renginys Lietuvos kurorte vyko trečią kartą. Prie staro linijos stojo daugiau
nei 600 bėgimo mylėtojų iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Rusijos.

Pirmieji „Druskininkų Puma pusmaratonio“ renginį baigė 10,5 kilometrų „smscredit.lt“ taurės
bėgimo dalyviai. Vyrų grupėje nugalėtoju tapo Dovydas Stašys. Jaunasis bėgikas trasoje sugaišo 35
minutes ir 18 sekundžių. Nuo nugalėtojo trimis minutėmis atsiliko Andrius Bondorovas (0:38:43),
trečias liko Kamilas Dlugoszas iš Lenkijos (0:39:48).

Moterų grupėje pirmąją vietą užėmė Renata Siliuk, trasoje sugaišusi 47 minutes ir 14 sekundžių.
Nuo nugalėtojos trimis minutėmis atsiliko Agnė Čėsnaitė (0:50:48), trečiąją vietą iškovojo Nataša
Lisovskaja (0:51:27).

Pagrindinėse „Druskininkų Puma pusmaratonio“ varžybose, vyrų grupėje, niekas negalėjo prilygti
Mindaugui Viršilui. „Pilėnų“ klubui atstovaujantis sportininkas 21 kilometrą įveikė per valandą,
dešimt minučių ir 21 sekundę. Antrąją vietą, nuo nugalėtojo atsilikęs penkiomis minutėmis, užėmė
Saulius Valalis (1:15:20), trečias liko Kazekas Mateuszas (1:15:50).

Moterų grupėje pirmąją vietą užėmė olimpiados dalyvė Diana Lobačevskė. Sportininkė trasoje
užtruko valandą, 16 minučių ir 3 sekundes. Antra liko Gytė Norgilienė (1:23:44), trečią vietą užėmė
Milda Vilčinskaitė (1:26:56).

Aktorius Rolandas Kazlas „Druskininkų Puma pusmaratonio“ bėgime liko 80-as (1:39:47), pasaulio
karatė čempionato prizininkas Rytis Bublevičius užėmė 127-ąją vietą (1:45:50), aktorius ir
televizijos laidų vedėjas Leonardas Pobedonoscevas tenkinosi 238-ąją vieta (1:59:07), o vestuvių
planuotoja Laura Vagonė buvo 287-a (2:09:47).

5 kilometrų vyrų lenktynėse geriausiai sekėsi Mindaugui Norbutui. Nugalėtojas distancijoje sugaišo
16 minučių ir 41 sekundę. Nuo jo beveik minute atsiliko ir antrąją vietą užėmė Tadas Kalkauskas
(0:17:33). Trečiąją vietą užėmė Gytis Kuliešius (0:17:52).

Moterų varžybose triumfavo Rūta Marija Trimonytė. Ji trasoje sugaišo 22 minutes ir 18 sekundžių.
Antra liko Ieva Viršilaitė (0:22:47), o trečia Dovilė Rodžiūtė (0:24:31).

Pusmaratonio estafetės rungtyje, kurioje dviems dalyviams teko įveikti po 10,5 kilometro, geriausiai
sekėsi komandai pavadinimu „Vievis“. Vaidas Kazakevičius ir Vaidas Davidavičius trasoje sugaišo
valandą, 21 minutę ir 56 sekundes. Ernestas Vedeikis ir Egidijus Auškalnis subūrė komandą „Ultra“
ir liko antroje vietoje (1:22:50). Trečia liko komanda RCN, kurios gretose buvo Edgaras Žygis ir
Gražvydas Jučius (1:23:22).

Visi trasas įveikę dalyviai buvo apdovanoti „Druskininkų Puma pusmaratonio“ medaliais ir rėmėjų